Witamy w firmie Nasz Drób Spółka z o.o.

Zapraszamy do poznania naszej oferty i zachęcamy do współpracy!

 
Firma  „Nasz Drób” została założona w 1996 roku przez grupę producentów drobiu na bazie upadłej firmy prywatnej. Początkowo działała jako spółka jawna, a obecnie jako spółka  z ograniczoną odpowiedzialnością.

Lata funkcjonowania spółki to okres jej dynamicznego rozwoju:
2003-2004 gruntowna modernizacja ubojowej części fabryki
2005-2006 gruntowna modernizacja części rozbiorowej i pakowni
2007-2008 powstanie działu przygotowania eksportowego
2009-2013 budowa wydziału przetwórstwa mięsa

Na lata 2015-2016 planujemy kolejną modernizację części ubojowej związaną ze zwiększeniem zdolności produkcyjnej oraz uzyskaniem jeszcze lepszej jakości.

  Nasze produkty są doceniane przez wielu odbiorców w kraju i za granicą. Z myślą o konsumentach wkładamy wiele starań w produkcję, doskonałej, zdrowej i bezpiecznej żywności, w postaci świeżej i mrożonego pojedynczo mięsa drobiowego, elementów drobiowych wędzonych i pieczonych, wyrobów garmażeryjnych, wędlin oraz konserw, które dostarczamy w opakowaniach hurtowych, próżniowych, tackach w atmosferze ochronnej lub pojedynczo mrożone (IQF), w każdej pożądanej ilości, gotowe do spożycia lub dalszego przetworzenia.

Stale rozbudowujemy gamę naszych produktów. Staramy się rozwijać pomysły zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi i optymalnie dostosowujemy produkty do różnych segmentów rynku.
Ciągle planujemy i doskonalimy procesy produkcyjne, stosujemy najnowsze światowe rozwiązania w produkcji żywności.
Codzienna praca odpowiedzialnych, zaangażowanych pracowników pozwala nam spełniać oczekiwania konsumentów, które są dla nas wskazaniem kierunku naszego dalszego rozwoju. Pozostając w dialogu z naszymi klientami z całej Europy staramy się zapewnić Państwu niezapomniane doznania smakowe oraz maksymalną wygodę.

Sprawdź nas. Zapraszamy do współpracy.
   

 

Prezes Zarządu Anna Próchnicka-Przekopiak